Scottish Royal Trophy 2019

Dne 29. 6. 2019 se v našem tradiční klubu uskutečnil druhý ročník netradičního turnaje Scottish Royal Trophy. Již od rána doprovázela hráče nejen skvělá nálada a slunečné počasí, ale i skotská atmosféra, kterou nám pomáhali navodit ty nejpovolanější, a to členové Whisky & Kilt Golf Clubu. Tým klubové restaurace Morris - golfové hřiště si pro hráče připravil delikátní skotské menu a klubovnou zněla skotská hudba. Turnaje se zúčastnilo 83 hráčů, kteří byli rozděleni do dvou hlavních kategorií a jedné dětské kategorie Mládež do 17 let. V kategorii Mládež do 17 let se na prvním místě umístila velmi nadějná hráčka Silvie Jaki. V kategorii Netto A (HCP +9,0 - 14,4) zvítězil Vladimír Kafka a druhou kategorii Netto B (HCP 14,5 - 54) vyhrála Patricie Pudilová. Celkovým vítězem a králem Scottish Royal Trophy 2019 byl vyhlášen Oldřich Nechanický jn. s úžasným výsledkem 68, který si navíc domů odnesl cenu i za vloženou soutěž Nearest to the pin. Velké poděkování patří všem zúčastněným, Whisky&Kilt Golf Club, týmu Morris - golfové hřiště a společnosti Lexus Auto Eder Karlovy Vary, která věnovala ceny do turnaje a během dne prezentovala své luxusní vozy. Těšíme se na vás na dalším turnaji u nás, a to Travel Open Golf Tour dne 7. 7. 2019. Celkové výsledky turnaje naleznete zde