RGCML - AntiCovid GOLFEM

V neděli 17. 5. 2020 se v RGCML uskutečnil první turnaj golfové sezóny 2020. Hojná účast hráčů opět potvrdila oblíbenost našich klubových turnajů. Slunečné počasí a skvělá nálada provázela celý turnajový den, což se podepsalo na skvělých výsledcích hráčů. Turnaj byl rozdělen do dvou Netto kategorií a jedné Brutto. V Netto kategorii HCP 0 - 15,4 se umístil na prvním místě Oldřich Tobrman, na druhém Hynek Faschingbauer a na třetím místě Kateřina Pos Nová. V kategorii HCP 15,5 - 54 zvítězil na svém úplně prvním turnaji v životě Jaroslav Zikmund s úctyhodným výsledkem 65 Stablefordových bodů, druhá příčka patřila Zdeňce Duškové a třetí místo uhrál Marek Dušek. I Brutto kategorie měla svého krále, tím se stal Matyáš Heřta s úžasným výsledkem 74 ran (+2).  V rámci dne se odehrál i turnaj RGCML děti do 15 let, kde se vítězkou stala Terezka Staňková. První turnaj se neobešel bez ceny útěchy, AntiCovid dezinfekce, roušky, ochranné štíty a brýle, které darovali partneři turnaje, společnost Nová Karna, MUDr. Iva Solarová a MUDr. Jitka Kotschyová. Všem zúčastněným i partnerům turnaje děkujeme! V pátek se těšíme na další turnaj, tentokrát na 10 jamek UNDER ARMOUR 9 HOLE GOLF TOUR 2020 spojený s grilováním!