Prosecco Golf Cup 2019

Včerejší Prosecco Golf Cup 2019 se opět velice vydařil. Počasí nám přálo a nakonec i přes všechny obavy nepřišel očekávaný déšť. Stejně jako každý rok byl i tento rok o turnaj velký zájem. Zúčastnilo se ho 135 hráčů, kteří hráli rozdělení ve čtyřech kategoriích Netto, kde byli oceněna první dvě místa a v Brutto kategorii nejlepší muž a nejlepší žena. Oldřich Nechanický a Stefano Ghirardi uvedli společně vyhlašování výsledků a přivítali společně všechny přítomné. V kategorii Mládeže do 18 let opět bodovala na 1. místě mladá hráčka Daniela Raislová jn. Ve společné kategorii HCP 20,5 - 36/54 se na 2. místě umístil Gerhard Pszota a vítězkou se stala Kamila Popelínská. V kategorii HCP 12,5 - 20,4 patřilo 2. místo Ivanovi Propperovi a králem této kategorie se stal Pavel Valter, který si odnesl vítězství nejen v této kategorii, ale i cenu za vloženou soutěž NEAREST TO THE PIN. V kategorii HCP 0 - 12,4 uhrál 2. místo Fabio Scauri a vítězem kategorie byl vyhlášen Karel Hacker. V Brutto kategorii muži zvítězil Sebastian Angene a v kategorii Brutto ženy Andrea Kudličková. Ceny za vložené soutěže LONGEST DRIVE si odnesli Amálie Němečková a Michal Špaček. Na konci vyhlášení předal Oldřich Nechanický jako poděkování dar od RGCML Stefanovi Ghirardimu za dlouholetou spolupráci a organizaci Prosecco Golf Cupu. Vítězové Netto i Brutto kategorií jsou zvání na finále Prosecco Golf Cupu i Itálii!