Obecný popis hodinek

Letošní rok se pro náš golfový klub nese v duchu oslav 115. výročí od založení. Společně s novou českou hodinářskou manufakturou BOHEMATIC jsme se toto významné jubileum rozhodli oslavit ve velkém stylu. S hrdostí Vám představujeme privátní limitovanou edici modelu hodinek GRAPHIC SUTNAR v počtu 10 kusů. DNA těchto výjimečných hodinek v sobě nezapře odkaz na tvorbu českého umělce světového významu, grafika, návrháře a malíře Ladislava Sutnara, jehož díla patří k základům soudobé vizuální komunikace, designu a typografie. Spolu s hodináři z Nového Města nad Metují a designéry ze studia Olgoj Chorchoj se nám však podařilo na tento tikající klenot přenést i důležité symboly našeho golfového hřiště.

Popis k číselníku

Stříbrný reliéfní číselník je doplněný siluetou putovního poháru používaného při turnajích Czech Open v letech 1935 - 1940. Číslice 18 v něm obsažená odkazuje na počet jamek našeho golfového hřiště. Unikátní sekundová ručka, vytvarovaná do siluety golfové hole a míčku, je stejně jako reliéfní datové okénko vyvedena v naší klubové barvě.

Popis k řemenu

Ručně šitý kožený řemínek svým zeleným odstínem kůže a krémovým prošitím vychází z klubových barev a spolu s červenými detaily čísel podtrhuje unikátnost této privátní edice.

Popis korunky

Saténová korunka hodinek je zdobena jak jinak než královskou korunou značící vazbu na anglickou královskou rodinu, která provází naši historii od samého počátku.

Popis spony

Překlápěcí spona decentně odkazuje na rok založení našeho hřiště anglickým králem Edvardem VII.

Zadní víko

Zadní víko hodinek je kromě průhledu na uvnitř bijící mechanický strojek zdobeno naším logem, které připomíná 115. výročí založení klubu. Každý z deseti vyrobených kusů má navíc na zadním víku své individuální číslo značící pořadí v sérii.

  • Cena pro členy klubu:

125 000 Kč

4 800 €

  • Pro více informací kontaktujte: 

Matěj PONCAR / Manažer prodejny / Store manager

BOHEMATIC s.r.o. / Maiselova 2 / 110 00 Praha 1

+420722977256 / matej.poncar@bohematic.cz / www.bohematic.cz