BEER vs. WINE Tournament 2019

Dne 11. října 2019 se v Golf Clubu Royal Park I Roveri uskutečnilo finále mezinárodního turnaje Beer vs. Wine ve formátu four-ball, kterého se zúčastnilo 31 hráčů z Royal Golf Clubu Mariánské Lázně. V týmovém utkání zvítězil tým italských golfistů, avšak mezi vítězi zazněla i česká jména - jako dvojice Miroslav Šesták a Martin Konfršt, kteří v týmové hře obsadili krásné 2. místo. Dalším úspěchem českého týmu byla cena za Longest drive - muži, kterou si odnesl Vlastimil Dvořák jn. Každý team si připravil krásné ceny, které byly poté věnovány do tomboly. Závěrečná ceremonie probíhala v přátelské atmosféře v Golf Clubu Royal Park I Roveri. Jménem RGCML děkujeme také partnerům turnaje, Kynšperskému pivovaru za dárečky pro každého italského hráče z WINE týmu a společnosti Vista tour s.r.o. za nádherné poháry pro vítěze.