4. Memory MS CUP

V sobotu 1. 8. 2020 proběhl na našem hřišti 4. ročník turnaje Memory MS Cup, kdy před čtyřmi roky navázal na dvacetiletou historii oblíbených turnajů MS Cup, které pořádá členka našeho klubu paní Marie Štangl. Od samého začátku jsou turnaje koncipované jako charitativní, kdy hráči svou účastí finančně podpoří děti se zdravotním hendikepem. V letošním roce to opět bylo pro malou Anežku a našeho Ládíka.

Za krásného počasí se turnaje zúčastnilo 148 hráčů a od samého začátku nebylo o skvělé výsledky nouze. Hned mezi prvními startujícími zahrál na jamce č. 8 David Staněk jn. Hole In One a vyhrál zájezd s golfovou hrou do Bad Griesbach, který věnovala společnost Golfové cesty. V kategorii Brutto zvítězil mezi muži vynikajícím výsledkem 68 ran (4 rány pod normu hřiště) náš extraligový reprezentant Dominik Šesták a v ženách zvítězila Anna Brümmerová. V Netto kategoriích zvítězili Jaroslav Volčík (kat. 0 – 16), Pavla Novotná (kat. 17 – 26), Ondřej Maršák (kat. 27 – 54) a Silvie Jaki (kat. Mládeže do 16 let). 

V úvodu společenského večera poděkovala Maruška Stangl všem svým partnerům, bez kterých by se letošní ročník těžko uskutečnil a také všem účastníkům turnaje za finanční dary pro Anežku a Ládíka.