32. ročník utkání RGCML vs. GC HOF JuCad

V neděli 8. 8. 2021 jsme měli tu čest opět přivítat naše golfové přátele z Golfclub Hof. 32. ročníku meziklubového utkání se přijelo zúčastnit 32 zástupců GC Hof, kteří bojovali o putovní pohár, který již tradičně zůstává na půdě RGCML a ani letos tomu nebylo jinak. Členové RGCML bojovali statečně a opět na domovské půdě uhráli vítězství pro RGCML, kde sečtené výsledky jednotlivých týmů byly počítány průměrem a RGCML tým vyhrál o těsné tři body. RGCML týmu tímto gratulujeme k zaslouženému vítězství.

Vyhlášení výsledků zahájil Oldřich Nechanický společně s Dieterem Schelzelem, prezidentem GC Hof, kteří společně pozvali přítomné k účasti na odvetě, která se bude konat již tuto sobotu 14. 8. 2021 v GC Hof! Ceny pro vítěze do turnaje věnovala zástupkyně společnosti JuCad Martina Bittermann, které tímto děkujeme!

Vítěz Brutto – kategorie a král turnaje byl vyhlášen člen GC Hof, LUDWIG Marian.