3. Memory MS CUP 2019

3. ročník MEMORY MS CUPU 2019, který pořádá naše Maruška jako vzpomínku na jejího manžela Péťu, se odehrál v sobotu 3. 8. 2019. Tradičně vysoký počet zúčastněných hráčů v černobílém golfovém dress code se ustálil až těsně před turnajem na 129 hráčů, kteří turnaj odehráli bez bouřky a bez přerušení hry. Od rána a během turnaje bylo pro hráče připraveno občerstvení v podobě moravských specialit, hráči dorazili v dobré náladě a turnaj mohl začít. V turnaji nešlo pouze o golf a zábavu, ale i o podporu dobrých skutků a my jsme rádi, že se mezi námi našli tací, kteří mají velké srdce a podporují ty, kteří v životě neměli tolik štěstí. V rámci startovného se vybíral příspěvek na pomoc malé Anežce, která jako dvou měsíční miminko prodělala transplantaci. Anežka přijela navštívit svoji patronku Marušku a pozdravit všechny účastníky turnaje. Během vyhlášení přišel Anežku pozdravit a hlavně podpořit náš člen Daniel, který ten den slavil své 30. narozeniny. Daniel, který je sám otcem, se vzdal všech svých přání ke svým kulatinám, aby mohl podpořit malou Anežku a její rodiče. Danieli, děkujeme za úctyhodný počin. Stejně jako v minulém roce, po dohrání turnaje proběhla soutěž trouble shot na podporu našeho Ládíka jn., který také přijel pozdravit zúčastněné. Hráči v turnaji byli rozděleni do čtyř Netto kategorií, kategorii Netto 0 - 16,4 ovládla Irena Kalinová, která poté kralovala i v kategorii Brutto - ženy, kde byla vyhlášena nejlepší ženou, 2. místo získal Jiří Nešpor a 3. místo Zdeněk Markuzzi. Netto kategorie 16,5 - 26,4 patřila Karlovi Čechovskému jn., na 2. místě se umístila Vlasta Merglová a na 3. místě Radek Šnajdr. V předposlední kategorii byla na 1. místě vyhlášena Zuzana Kalašová, na 2. místě naše vice-prezidentka Zdena Pinkasová a na 3. místě Zdeněk Knaizl. Kategorie Mládež do 18 let patřila Davidovi Staňkovi jn. Nejlepším mužem v kategorii Brutto - muži se stal Dominik Šesták. Všem vítězům jménem RGCML gratulujeme. Po vyhlášení započal společenský večer doprovázený za zvuky cimbálové muziky. Maruško, děkujeme Ti za krásný turnaj a za to, že ti nejsou lhostejné osudy jiných lidí. Děkujeme i partnerům turnaje, společnosti Nová Karna za krásné ceny do trouble shotu i společnosti Lexus Auto Eder Karlovy Vary za ceny do tomboly.