2. Memory MS Cup 2018

Dne 3.8.2018 proběhl 2. Memory MS Cup 2018, kterého se letos zúčastnilo 152 hráčů. Memory MS Cup již druhým rokem pořádá naše členka Maruška Štangl jako vzpomínku na zesnulého manžela a našeho golfového kamaráda Petra Štangla, v rámci startovného se vybíral i příspěvek na pomoc malé Anežce, která jako dvou měsíční miminko prodělala transplantaci, Anežka přijela navštívit svoji patronku Marušku Štangl a pozdravit účastníky turnaje. Během i po vyhlášení probíhala soutěž v trouble shot a dražba holí na pomoc Ladislavu jn. pro získání speciálně upraveného vozidla. Turnaj byl rozdělen do čtyř kategorií, kde se v kategorii Netto 0 - 16,4 na prvním místě umístila naše členka Jana Veselá s krásnými 41 Stb. body, druhá kategorie Netto 16,5 - 26,4 patřila naší Ivě Solarové s úžasným výsledkem 43 Stb. bodů a třetí Netto kategorii 26,5 - 54 vyhrál pan Jiří Vopálenský s nádherným výsledkem 51 Stb. bodů. Kompletní výsledky naleznete zde>>. Absolutním vítězem v Brutto kategorii se na prvním místě usadil Antonín Kunšta, který uhrál hřiště se 75 ranami. Po turnaji již tradičně proběhl v přátelské atmosféře společenský večer s vyhlášením, který uváděl moderátor Mike Hrubý. Jménem Royal Golf Clubu Mariánské Lázně děkujeme Marušce Štangl za uspořádání turnaje, a zároveň i všem zúčastněným za nezapomenutelnou atmosféru.