14. ročník Prosecco Golf Cupu

14. ročník proslulého a velice oblíbeného turnaje Prosecco Golf Cup 2020 proběhl v RGCML v sobotu 25. 7. 2020. V turnaji hrálo 140 účastníků, kteří nebojovali pouze o hodnotné ceny, ale bojovali i o postup do finále, které bude následně odehráno v Itálii. Po dohrání měli hráči opět možnost na terase vychutnávat italské speciality a ochutnávat různé druhy Prosecca. Jakmile odevzdal score karty poslední flight započalo vyhlášení výsledků a slovo si převzal Steffano Ghirardi, který přivítal všechny přítomné a poděkoval všem za tradičně přátelskou atmosféru během turnaje, další velké díky patřilo týmu klubové restaurace Royal Spoon Restaurant za skvělý servis a našemu greekeepingu za krásně připravené hřiště. Jako první byly vyhlášeny vložené soutěže, kde kralovali mládežníci RGCML, a to Sebastian Angene a Anna Slavíková.