Havelská Husa

V soboru 13. 10. 2018 se uskutečnil poslední turnaj letošní sezóny 2018. Za nádherného počasí se turnaje zúčastnilo 131 hráčů, o které se během turnaje starali naši partneři, společnost ProQuip a společnost Lexus Karlovy Vary. Na jamce č. 9 byla pro hráče připravena vložená soutěž nearest to the pin a soutěž hit the green, kde společnost ProQuip během turnaje obdarovávala hráče malými dárečky v případě, když trefili green. Další partner turnaje společnost Lexus Karlovy Vary vystavila před klubovnou dva luxusní vozy značky Lexus, kde si hráči mohli vozy prohlédnout a dotazovat se zástupců Lexusu na parametry vozů. Oba partneři věnovali do turnaje věcné ceny. Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií Netto A (PRO - 15,4), kde se na prvním místě umístil Vladimír Kafka, druhé místo patřilo Otakaru Horákovi a třetí místo uhrál prezident ČGF, Zdeněk Kodejš. V kategorii Netto B (15,5 - 54) se zadařilo Radce Nové, která obsadila 1. místo, na druhém místě se usadil Jiří Vopálenský a 3. místo v kategorii Netto B získala Jana Holíková. V Brutto kategorii zvítězil Oldřich Nechanický jn., který opět uhrál krásný výsledek 69 ran (3 pod PAR). Team golfové restaurace Morris připravil delikátní pohoštění v podobě podávání tradiční Havelské husy, která se letos opravdu povedla, a tím završila pohodový golfový zážitek na jamce č. 19.

Vítězům gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným za přátelské vyvrcholení turnajové sezóny!